1baiser.com
 
ثبت‌نام English
موقعیت شما :   درباره مدرسه موفقیت
 

درباره ما

گروه کار برای زندگی در سال 1376 با هدف اشاعه کاربرد ان ال پی ، علوم  موفقیت و فرهنگ مثبت اندیشی در زندگی و کار پا به عرصه وجود گذاشت

ابتدا فعالیت خود را در ارتقاء مهارت های زندگی و کسب و کار افراد متمرکز نمود و بازارهای بورس سهام ، کالا ، مسکن  و تجارت الکترونیک را به عنوان بهترین بازارهای موجود برای حوزه کارآفرینی افراد برگزید.

سپس با توجه به نیاز مبرم جامعه به مثبت نگری ، هدف یابی ، برنامه ریزی و ارتباط موثر با دیگران اهم فعالیت خود را به ارائه مباحث فوق اختصاص و از طرفی با توجه به پائین بودن راندمان کار در شرکتها با ریشه یابی مسئله و با بهره گیری از علم کاربردی ان ال پی درصدد پاسخگوئی به بخشی از مسائل جامعه کاری کنونی نیز پرداخت ، ما حصل این کوشش ها در قالب دوره های مختلف Life & Business Coaching  به دهها شرکت ، کارخانه و همچنین افراد نیازمند به کمک برای یافتن راه بهتر زیستن تبلور یافته است.

 ما معتقدیم هرچند در زمانه حاضر پول و ثروت در زندگی روزانه بسیار موثر شده است اما نباید ما را از ارزشهای اخلاقی و هدف والائی که بخاطر آن به این جهان آمده ایم دور کند .لذا با برنامه ریزی صحیح باید کاری کرد تا پول بسختی برای ما کار کند نه ما برای پول.

همچنین در حوزه مثبت اندیشی و موفقیت ما باور داریم زندگی امروزه ما ناشی از تصویر ذهنی است که از خود و جامعه خود داریم و با تغییر این تصویر ذهنی و باورها می توانیم شاهد تغییرات شگرفی در زندگی خود باشیم.

 جهت اطلاعات بیشتر با  ایمیل :  info@workforliving.com تماس حاصل فرمائید .
مشتاقانه منتظر تماس شما هستیم.


" ان ال پی " علم و هنر رسیدن به کمال و موفقیت است و از مطالعه اشخاصی که در زمینه های مختلف به نتایج چشمگیر رسیده اند حاصل شده است.
ان ال پی کاربردی است . مجموعه ای از الگوها ، مهارتها و شیوه هایی است برای درست اندیشیدن و درست رفتار کردن.
هدف ان ال پی مفید و موثر واقع شدن است.
هدف آن وسیع کردن دامنه انتخاب و بهبود کیفیت زندگی است.
ان ال پی  به شما نشان می دهد که چگونه موفقیتهای خود را درک کنید و از آن الگو بسازید تا مجددا موفقیتهای خود را تکرار کنید.راهی برای کشف و اطلاع از نبوغ شماست ، روشی است که به  کمک آن شما و دیگران می توانید به حداکثر موفقیت برسید.
ان ال پی مطالعه موضوعی است که تفاوت میان عالی و متوسط را رقم زده، روشهای فوق العاده موثری برای آموزش ، مشاوره ، امورشغلی و روان درمانی فراهم می آورد.
ان ال پی در اوایل دهه 70 میلادی با همکاری جان گریندر استاد یار آن زمان زبانشناسی دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز و ریچارد بندلر متخصص کامپیوتر و  پژوهشگر رشته روانشناسی (گشتالت تراپی ) آن دانشگاه صورت خارجی پیدا کرد.
از ان ال پی چه فایده ای عایدتان می شود؟
به کمک  ان ال پی خواهید توانست سریع تر و به نحوی موثرتر از قبل ، به اهداف شخصی خود دست یابید. به بیان دیگر در انجام کارهای مورد علاقه ، دستتان بازتر خواهد بود. از این کارها بهره بیشتری عایدتان می شود، اطلاعات بیشتری کسب می کنید ، وبه خصوص ، در همان چارچوبی قرار خواهید گرفت که خودتان می خواهید.
با بهره جستن از تکنیکهای توانمند این روش ، مثلا  در زمینه برقراری ارتباط با دیگران ، روابطی نزدیک و صمیمی با سایر افراد برقرار می کنید .
برای نیل به این مقصود ، منابع ذهنی ( جزء عصبی NEURO)  خود را که قبلا هرگز از وجود آن آگاه نبودید به کار خواهید گرفت، و فرا خواهید گرفت که چگونه به شیوه های بسیار خاص از عنصر کلامی ( جزء کلامی LINGUISTIC(برای دستیابی به اهدافتان ، بهره برگیرید.
نیز خواهید آموخت که چگونه وضعیت ذهنی خویش را به مهار خود درآورید وبه چه ترتیب باورها و ارزش های پذیرفته شده خود را به نحوی همروند کنید که به نتایج دلخواهتان (جزء برنامه ریزی ان ال پی PROGRAMMING)  دست یابید.
اصول و تکنیکهای ان ال پی به شما توانایی خواهد بخشید تا به شیوه ای خلاق و پرمایه ، با موقعیت های دشوار دست وپنجه نرم کنید.
در ان ال پی بیشتر برانجام دادن تاکید می شود تا دانستن.
به طور خلاصه درک ان ال پی و عمل کردن به آن ، در موارد زیر به شما یاری می رساند :
برقراری روابط فردی با دیگران
افزایش مهارت شخص در زمینه متقاعد کردن دیگران
کسب یک نگرش ذهنی سازنده و مفید
افزایش عزت نفس
غلبه  برتاثیرات تجربه های منفی گذشته
تمرکز یافتن براهداف ، و هدایت انرژی درونی خود به سوی دستیابی به این اهداف
اعمال کنترل بر شیوه های بروز احساسات
همسو کردن ارزش ها و باورهای خویش با آنچه که می خواهیم به دست آوریم
ترک عادت های نامطلوب
ایجاد حس اعتماد به نفس برای انجام کارهایی که میخواهید انجام دهید
دستیابی به اهدافی که قبلا آنها را دست نایافتنی و ناممکن می پنداشتید
ایجاد درک متقابل بین شما و مراجعین و  مشتریان و همکارانتان
یافتن روش های خلاق برای حل مسائلتان
لذت بردن از فعالیتهایی که قبلا از انجامشان هراسان بودید
بهره گیری کارآمد تر از زمان
افزایش حس هدفمندی در زندگی
دستیابی به مهارتهایی که همیشه آرزو داشتید به آنها دست یابید
بهره مندی هرچه بیشتر از مواهب زندگی
 
 
 
 
منابع :
کتاب برنامه ریزی عصبی – کلامی  نوشته : جوزف اوکونور و جان سیمور برگردان: مهدی قراچه داغی
کتاب ان ال پی در 21 روز  نوشته: هری آلدر و بریل هیتر  ترجمه : علی شاد روح

کوچینگ یا coaching چیست؟

کوچینگ رابطه ای است که در آن مربی شما را همراهی می کند تا از جایی که هستید به جایی که می خواهید برسید.

پول بیشتر، روابط غنی تر، سرگرمی بیشتر، تغییر شغل، ادامه تحصیل، کسب و کار رضایت بخش، سلامت و یا تعادل در زندگی نمونه اهدافی هستند که در یک رابطه مربی گری به آنها پرداخته می شود.

coaching_model.png

آیا زمان تغییر برای شما فرا رسیده است؟

مربی گری زندگی یا Life Coaching چیست؟

 کوچینگ یک رابطه دو طرفه بین شما و مربی است. رابطه ای به منظور حرکت شما از وضعیت فعلی به سوی وضعیت مطلوب در زندگیتان.

محور اصلی مربی گری کشف ، خودآگاهی و انتخاب است. کوچینگ روشی است برای توانمند سازی افراد تا بتوانند جوابهای خودشان را پیدا کنند ، روشی است برای تشویق و حمایت آنها در فرایند اتخاذ تصمیم های مهم.

کوچینگ یا مربی گری فردی نوعی از گفتمان بر اساس احترام متقابل ، عدم تعصب ، درک ، مهر ورزی و تعهد راسخ به حقیقت گویی می باشد که فرضیات آن توانمندی و ظرفیت افراد است و نه ضعف ، نا توانی و وابستگی آنها. در یک گفتمان مربی گری ، اعتقاد راسخ بر این است که انسانها در هر شرایطی از زندگیشان قدرت انتخاب دارند.

از اینرو می توان گفت که مربی گری سبکی از ارتباط  است که بنا به نیاز طبیعی جامعه انسانی بوجود آمده و شکل گرفته است ، سبکی که یک تغییر را در خودآگاهی انسانها منعکس می کند ، آگاهی به حق انتخاب و تعهد به انتخاب مبتنی بر ارزشهای هر شخص.

خدمات مربی گری  به گونه ای طراحی شده است که در آن مربی و مراجع به طور یکسان و فعالانه در یک رابطه مشارکت و همکاری می کنند ، رابطه ای که هدف اصلی آن تحقق اهداف و نیازهای مراجع می باشد.

 اصول اساسی که زیربنای رابطه فوق را تشکیل می دهند عبارتند از: 

 • مراجع به طور طبیعی دارای خلاقیت ، منابع و استعدادهای لازم می باشد
 • دستورالعمل رابطه از سوی مراجع تعیین می شود نه از سوی مربی
 • مربی گری تمامیت زندگی مراجع را در نظر می گیرد
 • 

تفاوت کوچینگ با مشاوره روانشناسی

کوچینگ مشاوره نیست چون در مشاوره، شخص مشاور با گرفتن اطلاعات از مراجع راه حل نهایی را به وی نشان می دهد ولی در کوچینگ، مراجع خودش راه حل را می داند و اگر هم نداند قادر به یافتن آن می باشد. اصولا در یک رابطه مربی گری،  مربی هیچ برتری نسبت به مراجع ندارد و چیزی به او آموزش نمی دهد. برخلاف مشاوره روانشناسی که عمدتا به مشکلات و بیماریها در گذشته می پردازد، در یک رابطه کوچینگ به اهداف و آرزوهای مراجع در حال و آینده پرداخته می شود و اصولا اعتقاد بر این است مراجع فردی سالم، خلاق و توانمند است که برای محقق کردن اهداف و خواسته هایش از خدمات کوچینگ بهره می برد.

 

طی جلسات هفتگی کوچینگ شما

 • تصمیم می گیرید که در چه زمینه ای با هم کار کنیم.
 • به کشف خواسته های واقعی خود می پردازید.
 • چالشها و موانع رسیدن به اهداف خود را تشخیص می دهید.
 • با هم برای حرکت به سوی هدفتان برنامه ریزی می کنیم.

 چه کسی می تواند از کوچینگ بهره ببرد؟

شرط لازم برای استفاده از خدمات یک مربی اول احساس نیاز به تغییر و دوم داشتن انگیزه و اراده لازم برای ایجاد آن تغییر می باشد. اگر به همین شیوه زندگی ادامه دهیم چگونه می توانیم انتظار نتایج متفاوتی را داشته باشیم؟ بیشتر وقتها رسیدن به چیز جدیدی در جهان خارج مستلزم آفرینش چیز جدیدی در درون ماست. مراجعان کوچینگ برای اینکه به نتایج مورد انتظار خود دست پیدا کنند باید آمادگی برای ایجاد تغییر در نگرشها، رویه زندگی و حتی گاهی باورهای خود را داشته باشند.

 

ساختار خدمات کوچینگ کاربرای زندگی

ایجاد تغییر و تثبیت آن نیازمند اراده، صرف انرژی و تداوم آن است از اینرو خدمات مربی گری در قالب دوره های سه ماهه ، شش ماهه و یکساله با مشخصات زیر ارائه می شود:

 • یک جلسه شناخت اولیه ( حدودا سه ساعت)
 • یک جلسه 45 دقیقه ای حضوری یا تلفنی در هفته
 • ارتباط نامحدود از طریق ایمیل یا پیام صوتی

مربی گری شغلی  career coaching

همه ما پس از یک روز کاری طولانی و خسته کننده این سوال را از خود پرسیده ایم که آیا واقعا باز هم می خواهم این کار را ادامه بدهم یا نه؟ آیا اصولا می شود از کار کردن لذت برد و در آن پیشرفت کرد یا اصولا کار کردن به معنی گذراندن قسمت مهمی از وقت و عمر انسان در یک شرایط پر تنش، استرس زا، خسته کننده و یا تکراری است؟

آیا رضایت شغلی امکان پذیر است؟ جواب مثبت است. ولی تحقق آن کاملا بستگی به شما دارد نه شخص یا شرکتی که برایش کار می کنید. به عبارت دیگر شما مسئول رضایت شغلی خودتان هستید. رضایت شغلی نیازمند شناخت از خود و توانمندیها، درک ارزشها و تحقق استعدادهای شما می باشد. اینها کارهایی است که خود شما باید برای خودتان انجام دهید

مربی شغلی شما را همراهی می کند ارزشها و علایق خود را به درستی شناسایی کنید، فعالیتهای خود را با آن ارزشها همراستا کنید، ظرفیتها و استعاداهای خود را به منصه ظهور برسانید و در مسیر پیشرفت و تعالی با اعتماد به نفس و بدون ترس گام بردارید و ریسک کنید

چه کسانی می توانند از مربیگری شغلی بهره ببرند؟

 

تازه فارغ التحصیلان و کسانی که در ابتدای مسیر شغلی خود هستند

اکثر افراد به دلایل مختلف از جمله نداشتن مربی و راهنما سالهای اول کاری خود را با سعی و خطا سپری می کنند و معمولا هم بهای زیادی با وقت و انرژی برای آن می پردازند. یک مربی شما را همراهی می کند تا چشم انداز کاری خود را مطابق ارزشهای خود به درستی ترسیم کنید و در مسیر آن گام بردارید

جویندگان کار یا کسانی که به دنبال عوض کردن کارشان هستند

حقوق کم، محیط کار نامناسب، عدم فرصت یادگیری و پیشرفت شغلی از جمله دلایلی هستند که ممکن است شما را به فکر یک کار جدید بیندازد. کمبود اعتماد به نفس، نا آشنایی با بازار کار، ترس از دست دادن کار و یا اعتقاد به اینکه آسمان همه جا همین رنگ است از جمله دلایلی است که شما را از حرکت باز می دارد

یک مربی شغلی شما را همراهی می کند مراحل گذار از شغل فعلی به شغل مطلوب خود را قدم به قدم طی کنید

کسانی که به دنبال تغییر مسیر شغلی خود هستند

خیلی ها به دلیل رشته تحصیلی یا میسر زندگی یا اجبار یا هر دلیل دیگر کاری را انجام می دهند که هیچ علاقه ای به آن ندارند ولی علاقه و استعداد خود را در کار دیگری می دانند که خیلی وقتها ربطی هم به مدرک تحصیلی یا سابقه کاریشان ندارد

تغییر مسیر شغلی تغییر بزرگی است که نیازمند تصمیم، اراده قوی و پشتکار و تداوم است. مربی شغلی شما بهترین همراه شما در این مسیر پر فراز و نشیب ولی لذت بخش است

کسانی که در شغل فعلی خود به دنبال رشد و پیشرفت هستند

پس از اینکه شغل مورد نظر خود را پیدا می کنید کار شما تاره شروع می شود. اگر در مسیر رشد و پیشرفت حرکت نکنید پس از مدتی علاقه شما به آن شغل کمتر می شود و یا با خطر از دست دادنش مواجه می شوید
مربی شغلی با شما همراه می شود تا با کسب مهارتهای مورد نیاز، گامهای رشد را یکی پس از دیگری با اعتماد به نفس بردارید و از جایی که هستید به جایی که می خواهید برسید

کوچینگ سازمانی Business Coaching

امروزه بهره برداری حداکثر از سرمایه های انسانی برای شرکتها به دلایلی از جمله پیشرفت و تغییر شتابان فناوریهای مختلف، جهانی سازی، رقابت روزافزون و تقاضا برای کاهش هزینه ها و افزایش تولید، امری گریزناپذیر شده است.

اگرچه مهم دانستن سرمایه های انسانی امر جدیدی نیست ولی نگرش توانمندسازی انسانها در محیط کار در جهت تحقق ظرفیتهای بالقوه آنها  با بکارگیری روشهای نوین رهبری و مربیگری، نگرشی است جدید که هنوز راهی طولانی برای توسعه و گسترش، به خصوص در کشور ما در پیش رو دارد.

بسیاری از مدیران، ناکارآمدی و شکست روشهای سنتی در توسعه و مدیریت منابع انسانی را سالها تجربه نموده و بر این باور هستند که برای بهره برداری از ظرفیتهای عظیمی که در سطوح مختلف سازمانشان به هدر می رود، باید با تغییر نگرش و رویکرد، چاره جدیدی بیندیشند.  

گروه مربی گری کار برای زندگی با بکارگیری دانش ، تخصص و تجربه کادر مربیگری و رهبری داخلی و خارجی با سازمان شما همراه می شود تا فقط یک هدف در سازمان شما تحقق یاید

همانگونه که مستحضرید این گروه از سال 1376 فعالیت خود را شروع و همواره در راستای کمک به ارتقاء مهارتهای زندگی و شناساندن بازارهای جدید تجارت الکترونیک ، بازارهای مالی و سرمایه گذاری و ارائه خدمات تخصصی به علاقه مندان این شاخه های کاری نو ، کوشش نموده است . 

با توجه به گسترش کار و نیاز به عوامل و همکاران جدید بر آن هستیم همواره در این صفحه موقعیتهای شغلی موجود را جهت اطلاع دوستان و بازدید کنندگان محترم در اختیار گذاریم.

  علاقه مندان به همکاری می توانند رزومه و سوابق خود را بر اساس فرم ضمیمه تهیه و یا فرم زیر را دانلود و بر اساس آن اطلاعات خواسته شده را تهیه و به ایمیل Info@workforliving.com  ارسال دارند.

 افراد موفقیت طلب ،مثبت اندیش ، خوش فکر ، کوشا ، خوش برخورد و ترجیحا" آشنا به زبان انگلیسی ، اینترنت  ، بازارهای مالی  دعوت به همکاری می کند.

فرم تقاضای همکاری :  با کلیک سمت راست بر روی تصویر زیر می توانید آنرا ذخیره یا چاپ نمائید.