1baiser.com
 
ثبت‌نام English
موقعیت شما :   موفقیت مالی   »   سرمایه گذاری موفق در بورس   »   منابع موفقیت مالی   »   بازار مسکن و مستغلات
 

بازار مسکن و مستغلات

بازار مسکن و مستغلات نیز مانند بازار طلا ، سکه و ارز از بازارهای شناخته شده و قدیمی سرمایه گذاری مطمئن در ایران و جهان است . تا حدی که بسیاری از سرمایه گذاران این نوع بازار را یکی از معتبر ترین و امن ترین بازارها برای نگهداری سرمایه های خود می دانند .
بسیاری از اقشار جامعه حتی سرمایه ها و یا درآمد های بدست آمده از دیگر فعالیت ها و سرمایه گذاری ها را نیز به این شاخه سرمایه گذاری منتقل می نمایند و معتقدند در بلند مدت اینگونه سرمایه گذاری ها بیشترین بهره و کم ریسک ترین نوع سرمایه گذاری را بوجود می آورد دلایل این سرمایه گذاران به شرح زیر است :
1- جمعیت جهان رو به فزونی است و نیاز به مسکن و زمین مسکونی و محل های تجاری روز به روز بیشتر خواهد شد.
2- به دلیل رشد جمعیت قسمتهایی از شهرها که همکنون حاشیه محسوب می شود رفته رفته به مراکز جمعیتی تبدیل شده نیاز به واحد های مسکونی و تجاری در آنها فزونی یافته باعث ترقی بیشتر می گردد.
3- شهرها و روستا های کوچک رفته رفته رشد کرده و با افزایش جمعیت و بالا رفتن تقاضا ارزش دارائی های ملکی در آنها به شدت بالا می رود.
4- خرید املاک در نواحی کمتر توسعه یافته باعث می شود رفته رفته با توسعه امکانات محلی مانند جاده ، آب ، برق ، گاز ، تلفن و دیگر خدمات شهری ارزش سرمایه گذاری بطور تصاعدی بالا رود و هدف کار کرد پول برای ما بجای کار کردن ما برای پول به راحتی و بدون زحمت محقق گردد.
5- در بین عوام مرسوم است که می گویند ملک پای در زمین دارد و قابل ربوده شدن مانند دیگر دارائی ها نیست که این خود یکی از دلایل اشتیاق مردم به این گونه سرمایه گذاری است.
6- از نظر تخصصی اینگونه سرمایه گذاری ها به راحتی و با کمی مطالعه قابل انجام است . هر چند ما معتقدیم با پیشرفت علوم از یک طرف و پیچیده تر شدن مسائل قانونی و اصول سرمایه گذاری صحیح داشتن معلومات کافی در این شاخه می تواند بسیار موثر باشد .

از این رهگذر مشاوره ها و دوره های آموزشی کاربردی توسط این موسسه برای آگاهی از مسائل حقوقی و روشهای سرمایه گذاری صحیح در این رشته برگزار می گردد که می تواند باعث ارتقاء کیفیت سرمایه گذاری های شما و جلوگیری از حدر رفتن سرمایه های شما گردد.
بد نیست بدانیم که بر خلاف تصور عامه سرمایه گذاری در این شاخه الزاما" نیاز به سرمایه بالا نداشته با شناخت راهکارهای ارائه شده توسط این موسسه با سرمایه های محدود نیز می شود از سود قابل توجه این بازارها بهره مند گردید .
همچنین نباید فراموش کرد که امر سرمایه گذاری نه تنها در بازار رونق اقتصادی بلکه در دوران رکود نیز می تواند فرصتها و سود عالی برای سرمایه گذار فراهم آورد.

IFrame

IFrame