1baiser.com
 
ثبت‌نام English
موقعیت شما :   زندگی موفق   »   آموزش علوم موفقیت   »   مسیر یابی در زندگی و شغل با MBTI
 

انتخاب رشته و شغل و مسیر شغلی ای که طی می کنیم، یکی از مهمترین انتخابای زندگی مونه…

 

انتخاب رشته و شغل و مسیر شغلی ای که طی می کنیم، یکی از مهمترین انتخابای زندگی مونه…

 • ما معمولا بعد از سال ها زحمت کشیدن و درس خوندن و گذروندن دوران سخت کنکور (با تمام شب بیداری ها و استرس ها و هزینه های سرسام آور موسسات کنکور و از این جور چیزا) وارد دانشگاه میشیم؛ به امید اینکه آینده روشنی رو برای خودمون رقم بزنیم.  (از ابتدایی تا پیش دانشگاهی؛ ۱۲ سال از عمر!)
  چند سال تو دانشگاه درس می خونیم و واحد پاس می کنیم و پروژه انجام می دیم؛ به امید اینکه بعد از فارغ التحصیلی یک کار خوب و مناسب و پر درآمد که انتظارات مونو برآورده کنه پیدا کنیم (بین ۴ تا ۱۲ سال از عمر!)
  بعد ازین که به سختی و با کلی دوندگی کار پیدا کردیم، تازه چیزای جدیدی می فهمیم که  با انتظارت مون زمین تا آسمون تفاوت داره؛ مثلا این که ای کاش فلان رشته رو انتخاب می کردیم، فلان جا استخدام می شدیم، راه دیگه ای رو انتخاب می کردیم و …  و تازه متوجه می شیم که راه ئو اشتباه اومدیم و ادامه این راه ما رو به اهداف و انتظاراتمون (مثل پول دار شدن، مشهور شدن، کار کردن در زمینه مورد علاقه خودمون، رسیدن به جایگاه شغلی مورد نظرمون، و… ) نمی رسونه! (بعد از ۱۶ تا ۲۴ سال تحصیل و بعد از ۱ تا ۱۰ سال سابقه کار؛ یعنی بین ۱۷ تا ۳۴ سال از عمر!)
  بهتر نبود از اول کمی بیشتر تامل می کردیم تا به جای سال ها اتلاف عمر راهی رو انتخاب کنیم که ما رو به اهدافمون برسونه و انتظارات مونو برآورده کنه؟

MBTI Career Development  یا  کارگاه مسیر شغلی +تو برای اینه که از اول راه درست انتخاب کنیم تا بعدا حسرت گذشته رو نخوریم!

 

شرکت در این کارگاه، کمک می کنه که:

 • بتونیم شناخت درستی داشته باشیم تا بتونیم ابعاد شخصیتی خودمون و درنتیجه نقاط قوت و نقاط ضعف خودمونو به طور دقیق بشناسیم.
 • بتونیم شناخت درستی داشته باشیم تا بدونیم برای چه کارهایی ساخته شدیم و برای چه کارهایی ساخته نشدیم؛ تو چه کارهایی می تونیم  موفق بشیم و موفق شدن تو چه کارهایی برای ما سخت و انرژی بره، چه کارهایی برای ما لذت بخش و رضایت آوره و چه کارهایی باعث نارضایتی ما از شغل و زندگی مون می شه.
 • بتونیم تصمیم درستی بگیریم که هدف تحصیلی و شغلی متناسب با توانمندی ها و ویژگی های شخصیتی خودمونو انتخاب کنیم یا به عبارتی :
 • بتونیم تصمیم درستی بگیریم که  تو مقاطع تحصیلی مختلف  مثل کارشناسی و  کارشناسی ارشد و دکتری تو چه رشته ای درس بخونیم و ادامه تحصیل بدیم تا موفق بشیم، و اینکه :
 • بتونیم تصمیم درستی بگیریم که  بعد از فراغت از تحصیل تو چه فیلد و شاخه کاری ای از رشته مون و چه جور محیط کاری باید وارد بشیم و توش کار کنیم  تا به اوج برسیم.
 • بتونیم شناخت درستی داشته باشیم تا بعد از انتخاب راه درست با چه تکنیک ها و روش هایی می تونیم به موفقیت و هدف مون برسیم و چه مواردی ما رو از رسوندن به اوج حتی با وجود انتخاب راه صحیح باز می داره، و اینکه:
 • بتونیم تصمیم درستی بگیریم تا دائما در حال ازین شاخه به اون شاخه پریدن و تغییر رشته و کار عوض کردن نباشیم.
کارگاه مسیر شغلی +تو کمک می کنه  که:

.

درست بشناسیم، درست تصمیم بگیریم، یک عمر خوب زندگی کنیم …

.

کارگاه ما چه ویژگی هایی داره؟

 • کارگاه ما با استاندارد CPP  برگزار می شه؛ یعنی تیپ شخصیتی شما با استفاده از ابزار شخصیت شناسی MBTI  و با همون استاندارد و روشی به دست میاد که بقیه مشتریان CPP ازش استفاده می کنن. ازین رو کارگاه ما حاصل تفکرات و ذهنیات ما نیست! بلکه حاصل پژوهش چندین تیم پژوهشی برتره (تیم  CPP) که سال هاست روی این موضوع کار کردن و تو مراکز علمی و شرکت های بزرگ در سطح جهان نتایج تحقیقاتشونو پیاده کردن. استفاده از پرسشنامه ها و جزوه های اوریجینال و وجود لوگوی CPP روی اون ها خیال شما رو ازین بابت راحت می کنه. در مورد CPP خوبه بدونید که مرجع انحصاری انتشار و توسعه MBTI در سراسر جهانه. یعنی تو کل دنیا وقتی می خوان از MBTI استفاده کنن از خدمات CPP استفاده می کنن. برای اینکه بدونید CPP چه اعتبار و جایگاهی تو دنیا داره فقط کافیه نگاهی به لیست مشتریاش بیندازین (از اینجا و اینجا).
 • [استفاده از پرسشنامه های اورجینال] ، [مبتنی بر استاندارد بین المللی و انحصاری CPP]

[با حمایت اولین دانشکده کسب و کار ایران]

 • خیلی از شرکت ها، سازمان ها و کسب و کار های بزرگ دنیا از این روش برای ارتقا مدیران و کارشناسانشون استفاده کردن و نتیجه گرفتن.  باز هم فقط کافیه نگاهی به لیست مشتریان CPP  بیندازین تا اعتبار و گستردگی این روش رو دریابین (از اینجا و اینجا)

  [آزموده شده و مورد تایید سازمان ها و کسب و کارهای بزرگ بین المللی]

 •  این ۲۷ امین کارگاهیه که ما برگزار می کنیم و به نوعی میشه گفت کارگاه ما امتحانشو پس داده، فقط کافیه از اینجا نگاهی به لیست شرکت هایی که تو کارگاه های ما شرکت کردن و یا ما تو شرکتشون کارگاه رو برگزار کردیم بیندازین. حتما می دونین که شرکت های بزرگ برای پیاده سازی یک رویکرد آموزشی از قبل کلی تحقیق می کنن.

  [آزموده شده و مورد تایید سازمان ها و کسب و کارهای داخلی]

 • کارگاه ما به یک روش آموزشی نوین و خلاقانه برگزار می شه که کمتر توی کشورمون دیده شده! در واقع شما با شرکت تو این کارگاه هم از محتوا استفاده می کنین و هم یک روش آموزشی جدید  تجربه می کنین که می تونه تو آینده خیلی بهتون کمک بکنه. برای آشنایی بیشتر بد نیست نگاهی به آلبوم عکس کارگاه های قبلی بیندازین.

  [برگزاری با روش آموزشی منحصر به فرد]

 • تو این کارگاه به شما دو گزارش مهم داده می شه. اولی گزارش اختصاصی تیپ شخصیتی شماست که می تونین نمونه اشو از اینجا دانلود کنین و ببینین. دومی جزوه Introduction to Type که حاصل ده ها سال تحقیق و پژوهش CPP ئه و ویژگی های تیپ شخصیتی شما رو به طور کاملا دقیق شرح داده. اگه خودتون بخواین این جزوه رو تهیه کنین با احتساب هزینه های حمل و نقل و مالیات باید حدود مبلغ ۲۵ دلار (نزدیک به ۷۵۰۰۰ تومان) پرداخت کنین.

  [ارائه جزوه اوریجینال تحلیل تیپ های شخصیتی CPP] ، [ارائه گزارش اختصاصی تیپ شخصیتی شما]

 • در پایان کارگاه، دوستانی از تیپ های شخصیتی مختلف خواهین داشت که هر کدومشون توانایی و پتانسیل های خاصی دارن و بعضا تو شرکت های بزرگ مشغول به کار هستن (شرکت کنندگان قبلی رو ازینجا ببینین). تجربه کارگاه های قبلی نشون داده تو این کارگاه ارتباطات خوبی شکل گرفته و خیلی ها ازین ارتباطات استفاده کردن.

  [ارتباطات جدید کاری و دوستانه]

 • در پایان کارگاه، گواهی (Certificate) رسمی شرکت توکا مبنی بر گذروندن موفقیت آمیز دوره رو دریافت خواهید کرد. البته ما معتقدیم ارزش هر دوره به مورد استفاده بودن و کمکش به بهبود در زندگیه و نه گواهی اون! اما به هرحال بودن  این گواهی تو رزومه شما احترام و تحسین خیلی از کارفرماها رو در پی خواهد داشت.

  [گواهی رسمی پایان دوره]

 • بعد از اتمام کارگاه هم از طریق سایت و هم ایمیل مطالب علمی مرتبط و مورد نیاز در اختیارتون قرار می گیره و می تونین برای رفع اشکالات احتمالی هم در ارتباط باشین.

  [پشتیبانی بعد از پایان دوره]

سرفصل های کارگاه در یک نگاه:

سر فصل ها و مواردی که تو طول مدت این کارگاه بهش پرداخته می شه، در یک نگاه، این هاست:

[شناخت و تعیین تیپ شخصیتی شما] ،  [شناخت و تعیین کارکردهای شخصیتی شما] ،

[شناخت و تعیین قوت ها و ضعف های شخصیتی شما] ،

[شناخت و تعیین سبک های کاری شما / Work Styles] ،

[شناخت و تعیین سبک های یادگیری شما  / Learning Styles] ،

[تعیین اهداف شغلی متناسب با تیپ شخصیتی شما] ،

[استراتژی های دستیابی به اهداف شغلی تعیین شده] ،

[تدوین مدل شایستگی  های فردی متناسب با اهداف شغلی شما و برنامه عملیاتی دستیابی به اهداف شغلی].

.


برای اطلاعات و رزرو جا در اولین دوره لطفا با ما تماس حاصل فرمائید