ثبت‌نام English
موقعیت شما :   آرشیو مطالب   »   شرح
 
برای دسترسی به این مقاله لطفا با user name  , password  خود وارد شده و یا از بالای صفحه به رایگان در سایت ثبت نام فرمائید. و به هزارها مقاله ، کتاب و مجله رایگان دسترسی پیدا کنید .  متشکریم

شرح

لبخند و شادی۷

1393/03/11 10:53:40

مردی می گفت : من مرد فقیری از مال دنیا هستم و نمی توانم به کسانی که نیاز دارند پول یا چیزی بدهم . ... 
مردی می گفت : من مرد فقیری از مال دنیا هستم و نمی توانم به کسانی که نیاز دارند پول یا چیزی بدهم . من کاریکاتورها وصورتهای خنده دار ولطیفه هارا ازمجلات وروزنامه ها جدا و در آلبومی نگاهداری می کنم . هرروز بعدازظهر آلبوم را برای بچه هایی که در بیمارستان دولتی بستری هستند ، می برم . آنجا برای بچه های بیمار ،چیزخنده داری می خوانم و کاریکاتورهای خنده دار وقیافه های مضحک رانشانشان می دهم . بچه های کوچک دربستر بیماری ودرد ، بی اختیار به خنده می افتند .وقتی به کاریکاتورها می نگرند ، رنج خود را برای مدتی فراموش می کنند و چهره شان خندان می شود .بعضی از آنها حتی می خندند،چشمهایشان از خوشحالی برق می زند وموقتا بیماری خود را فراموش می کنند .چقدر منتظر دیدار روزانه من هستند !

اگر می خواهی شاد باشی ، دیگران را شاد کن .شادی که از تو به دیگران می رسد ، دوباره به تو برمی گردد .این قانون است ! بنابراین حداقل روزی یک کارنیک انجام بده .