آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

پرسش و پاسخ کلاس ان ال پی

10 ارسال ها
7 کاربران
2 Likes
87 نمایش‌
محمد رضا ماجد
(@majed)
ارسال‌: 1
عضو Admin
شروع کننده موضوع

لطفا سئوالات خود را اینجا مطرح فرمائید

ارسال‌شده : 22/05/1401 4:46 ب.ظ
عدنان زارعی
(@adnanzarey369-gmail-com)
New Member Customer

ارسال‌شده توسط: @majed

لطفا سئوالات خود را اینجا مطرح فرمائید

سلام خدا قوت شکر گزاری  باید برای اون چیزی که وجود دارد یا برای چیز های هم که می خواهیم میشه

ارسال‌شده : 23/05/1401 0:13 ق.ظ
فرزانه رادنیا
(@f-radnyiagmail-com)
New Member Customer

سلام. 

ببخشید در مورد مدیتیشن سوال داشتم. من اوایل احساس ترس بهم دست میداد. الان دیگه این احساس رو ندارم ولی میشه یه هو متوجه میشم ۲_۳ دقیقه است با یک فکر همراه شدم و اصلا حواسم نبوده، در این زمینه اگه راهکاری دارید بگید لطفا و سوال دونم این که اگر در مدیتیشن با اون پیر فرزانه/ نور/ .... که تو دو جلسه پیش استاد ما رو باهاش همراه کردن، در مدیتیشن مون اپن رو تجسم کنیم ایرادی نداره؟ یعنی بجای تمرکز روی تنفس.

ارسال‌شده : 25/05/1401 9:30 ب.ظ
الهام منافی
(@elhammanafi98gmail-com)
ارسال‌: 10
عضو Moderator

@adnanzarey369-gmail-com 
شکرگزاری برای چیزهایی که نداریم باید به صورت کاملا هوشمندانه انجام بشه چون اگر همین طوری گفته بشه ضمیر خودآگاه چون اون چیز هنوز موجود نیست ممکنه مقاومت کنه پس بهتره با هوشیاری کاملا به این صورت که الان از شرایط خود شکرگزاری کنید و در ادامه شکرگزاری بابت چیزی که ندارید برای مثال خدای مهربانم از تو سپاسگزارم بابت اینکه کار خوبی دارم و هر روز در حال حرکت به سمت کار دلخواهم هستم

ارسال‌شده : 31/05/1401 3:28 ق.ظ
الهام منافی
عضو Moderator

@f-radnyiagmail-com 
سلام 

خداراشکر که احساس ترس در شما از بین رفت .با افکاری که در حال مدیتیشن به سراغتون میاد نجنگید با آرامش انگار یه ابر توی آسمون هست و شما آروم آروم می بینید که داره دور میشه 
در مورد سوال دومتون همونطور که استاد فرمودند اون شکل مدیتیشن که استاد گفتند یک مدل هست و شما باید هر طور که خودتون راحت هستید و احساس بهتری دارید انجام بدید

ارسال‌شده : 31/05/1401 3:31 ق.ظ
Amir
 Amir
(@moniri-cigmail-com)
New Member Customer

سلام 

حال شریف ، انشاالله که حالتون عالی باشه!.

در هدف گذاری ، تجسم تحقق یافته اون و احساس که داریم میتونیم روی چند مورد باشه، یا یکی یکی؟ با توجه به اینکه این کودک قوی میتونه همه جیز رو انجام بده و محدودیتی نداره.

با تشکر.

ارسال‌شده : 31/05/1401 8:57 ب.ظ
نهال ابوالحسنی
(@nahal5177gmail-com)
New Member Customer

با سلام 

من افکار تنهایی ام در گذشته اس در حال هستم تلاش میکنم خیلی با انرژی هستم اما بعد مدتی با کمبود انرژی مواجه میشم چطور تصاویر بد جایگزین خوب کنم

ارسال‌شده : 01/06/1401 8:04 ب.ظ
الهام منافی
عضو Moderator

@moniri-cigmail-com 
سلام آقای منیری عزیز استاد در مورد قدرت تمرکز گفتند اگر تمرکزتون روی یک موضوع باشه قدرت بیشتری داره

ارسال‌شده : 02/06/1401 1:18 ق.ظ
الهام منافی
عضو Moderator

@nahal5177gmail-com 
سلام خانم ابولحسنی عزیز اجازه بدید تکینیک ها شروع بشن حتما حل میشه

ارسال‌شده : 02/06/1401 1:19 ق.ظ
پونه دادجو
(@pouneh-d24gmail-com)
ارسال‌: 2
New Member Customer

سلام روز بخیر
در مورد دفترچه افکار منفی سوال داشتم
میشه به جای دفترچه، توی ذهنمون فکر منفی رو با فکر مثبت جایگزین کنیم ؟ یا اینکه حتما باید بصورت نوشتاری باشه؟ چون من با دیدن دوباره موارد منفی در دفترچه دوباره ممکنه اون موارد بد یا منفی برام یادآوری بشه

ارسال‌شده : 05/06/1401 3:14 ب.ظ
اشتراک: